Groził radnym w czasie sesji Rady Miasta Poznania, szuka go policja

Autor: Codzienny Poznań AK fot. KMP Poznań
REKLAMA

Poznańscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kierowania gróźb karalnych wobec radnych Miasta Poznania. Do zdarzenia doszło podczas sesji miejskiej rady, 11 lutego 2020 roku, czyli w dniu, w którym radni głosowali nad przyjęciem Europejskiej Karty Równości Kobiet i Mężczyzn, a w Urzędzie Miasta pojawili się przeciwnicy dokumentu.

Jak informuje Policja, mężczyzna kierował groźby karalne do radnych podczas sesji Rady Miasta 11 lutego 2020 roku.

To właśnie tego dnia radni głosowali nad przyjęciem Europejskiej Karty Równości Kobiet i Mężczyzn. W Urzędzie Miasta pojawili się również przeciwnicy dokumentu, którzy m.in. przygotowali na tę okazję transparenty i ulotki, o czym pisaliśmy na naszym portalu. Być może poszukiwany wszedł do sali sesyjnej z tą grupą.

Policja nie wskazała w jakiej formie ani w którym momencie podejrzany miał kierować groźby do radnych. Opublikowano jednak wizerunek mężczyzny zarejestrowany na nagraniu z monitoringu.

Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Informację można przekazać osobiście w siedzibie komendy na ul. Szylinga 2 - pokój 11, lub telefonicznie pod numerami telefonu 061-84-130-98, 061-84-130-90 w godzinach 7.30-15.30 lub 112 – czynny całą dobę.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA