Częściowe zamknięcie ul. Naramowickiej - w okolicy zaczynają się tworzyć korki

Autor: Codzienny Poznań AK fot. poglądowa/pixabay
REKLAMA

W nocy z piątku na sobotę zmieniła się organizacja ruchu w północnej części miasta w związku z rozpoczęciem prac zasadniczych przy budowie trasy tramwajowej na Naramowice. Choć poranny szczyt komunikacyjny dopiero się rozwija, to już widać tworzące się korki.

Ul. Naramowicka została zamknięta dla ruchu na dwóch odcinkach - od ul. Słowiańskiej do ul. Naramowickiej 31 oraz od ul. Serbskiej do ul. Lechickiej. Skrzyżowanie ul. Lechickiej i Naramowickiej zostało częściowo zamknięte i wprowadzono zmienioną organizację ruchu. Więcej na temat zmian można przeczytać tutaj.

W weekend, z uwagi na mniejsze natężenie ruchu zmiany nie były aż tak odczuwane przez kierowców. Wraz z nadejściem poniedziałku i porannego szczytu komunikacyjnego sytuacja zaczyna się jednak zmieniać.

Choć nie ma jeszcze nawet godziny 8:00 to w okolicy tworzą się korki - szczególnie na ul. Naramowickiej na dojeździe do ul. Lechickiej oraz na ul. Lechickiej w rejonie ul. Murawa.

Większy ruch widoczny jest także na ul. Umultowskiej, która dla części osób stanowi alternatywną do Naramowickiej trasę. Coraz więcej samochodów widocznych jest również na ul. Obornickiej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA