Zmiana organizacji ruchu na Naramowicach. Jak omijać zamknięte odcinki ul. Naramowickiej?

Autor: Codzienny Poznań AK fot. PIM grafika PIM
REKLAMA

Dzisiejszej nocy zacznie obowiązywać tymczasowa, zmieniona organizacja ruchu na poznańskich Naramowicach związana z pracami zasadniczymi przy budowie trasy tramwajowej na Naramowice oraz przebudowy układu drogowego w okolicach. Zamknięte zostaną m.in. fragmenty ul. Naramowickiej.

Na czas prowadzonych prac, od nocy z 29 na 30 maja 2020 (z piątku na sobotę) ul. Naramowicka będzie zamknięta na dwóch odcinkach - od ul. Słowiańskiej do zjazdu na wysokości unumeru 31, czyli przed przystankiem autobusowym oraz od ul. Serbskiej do ul. Lechickiej. Możliwy będzie dojazd do posesji oraz ruch pieszy i rowerowy, choć mogą być wprowadzane bieżące zmiany w tym zakresie wraz z postępem prac.

Przejezdne w obu kierunkach pozostaną ulice przecinające ul. Naramowicką, czyli ul. Serbska oraz ul. Włodarska/Ziarnista.

Znacząco zmieni się także organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Lechickiej i Naramowickiej. Część relacji pozwolą zachować specjalne łącznice, które umożliwią wyłączenie centrum skrzyżowania. Jedną łącznicę zrealizowano przy stacji paliw Lotos (północno-zachodnia strona). Drugą natomiast w ciągu ul. Lechickiej, w relacji wschód-zachód.  

Na ul. Lechickiej, na odcinku od ul. Serbskiej do Ronda Obornickiego, wprowadzony zostanie zakaz poruszania się pojazdów o masie powyżej 16 ton, który będzie obowiązywał w godzinach szczytu porannego (między 7:00 a 9:00) i popołudniowego (między 15:00 a 18:00).

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA