Przerwany przez chuliganów turniej charytatywny - policja prosi o pomoc osoby posiadające nagrania ze zdarzenia

Autor: Codzienny Poznań AK fot. KWP Poznań archiwum
REKLAMA

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KPP Oborniki prowadzący sprawę bójki podczas weekendowego turnieju charytatywnego, proszą o kontakt osoby posiadające nagrania ze zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę podczas turnieju charytatywnego na rzecz chorej dziewczynki, który został zorganizowany przez fanów Lecha Poznań w Obornikach niedaleko Poznania.

W pewnym momencie, w godzinach popołudniowych, do hali, w której rozgrywały się zawody wtargnęła ok. 30-osobowa grupa chuliganów (pseudokibiców) ze Śląska i Warszawy. Doszło do bójki, która spowodowała przerwanie imprezy.

Sprawcy uciekli z hali. Do tej pory policja zatrzymała cztery osoby, jednak cały czas trwają prace przy ustalaniu tożsamości pozostałych sprawców.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy posiadają nagrania z momentu incydentu o kontakt z Komendą Powiatową w Obornikach pod numerem telefonu 61 29 75 200 lub najbliższą jednostką Policji.

Nagrania mogą okazać się bardzo pomocne przy prowadzonych czynnościach śledczych zarówno przy ustalaniu tożsamości jak i czynów poszczególnych podejrzanych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA