Skandal w czasie turnieju charytatywnego. Pseudokibice wtargnęli do hali i wszczęli bójkę

Autor: Codzienny Poznań AK fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

Zdecydowanie nie tak powinien przebiegać turniej charytatywny, który został zorganizowany przez kibiców Lecha Poznań w podpoznańskich Obornikach.  W trakcie trwania imprezy do hali wtargnęli pseudokibice Zagłębia Sosnowiec i zaatakowali fanów Kolejorza. Wszystko na oczach dzieci i ich rodziców.

Do skandalu doszło podczas turnieju charytatywnego, podczas którego zbierano fundusze na leczenie 13-letniej dziewczynki chorej na białaczkę. Wydarzenie organizowane było przez obornickich fanów Lecha Poznań, dla których była to siódma tego typu impreza.

Turniej trwał niemal cały dzień - były mecze, pokazy taneczne oraz loterie i zabawy. Niestety, około godziny 17:00 na halę, w której odbywało się wydarzenie wtargnęła grupa pseudokibiców Zagłębia Sosnowiec, która próbowała zerwać plakaty Kolejorza. Gdy fani Lecha Poznań próbowali "wyprosić" nieproszonych gości, doszło do przepychanek, które zakończyły się bójką.

Wszystko rozgrywało się na oczach dzieci i ich rodzin. W sprawie zatrzymano jedną osobę, ale policja poszukuje uczestników zdarzenia.

Wydarzenie okrzyknięto skandalem, który oburza tym bardziej, że wydarzenie miało charakter charytatywny, a na hali znajdowały się dzieci.

Sprawa jest w toku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA