Walentynka z Poznania

Autor: E.K.
27
REKLAMA

Czekoladki, bukiet czerwonych róż czy biżuteria – co wręczycie ukochanej osobie z okazji Dnia Zakochanych? A może macie ochotę na wyjątkowy prezent przygotowany samodzielnie?

W tym roku poznaniacy mają okazję stworzyć swoje indywidualne kartki walentynkowe w postaci zdjęć. Od 9 do 14 lutego w różnych lokalizacjach na terenie miasta takich jak ul. Półwiejska, Most Teatralny, Stary Rynek czy Galeria Pestka będą czekały na przechodniów stoiska walentynkowe, w których trafione strzałą Amora pary i szukający swoich drugich połówek znajdą okazję do wyznania swoich uczuć.

Zakochani będą mogli zapełnić białe tabliczki słowami miłości, a ich wyznanie zostanie upamiętnione  na zdjęciu. Wszystkie kartki walentynkowe zostaną zamieszczone w zakładce ‘Walentynka z Poznania’ na portalu www.codziennypoznan.pl

Walentynki umieszczone na portalu wezmą udział w głosowaniu na „Hot Walentynkę” Głosowanie odbędzie się 14 lutego w godz. 18:00-23:59. Zwycięska para otrzyma „Hot Nagrodę” – romantyczny weekend w SPA w Hotelu Remes.

Partnerami akcji są; Radio Eska, Galeria Pestka, portal www.codziennypoznan.pl oraz Telewizja ONTV.

 

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: Regulamin

 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA