Przesycone emocją obrazy i opowieści współtworzone przez troje muzyków. Piotr to charyzmatyczny wokalista i wrażliwy architekt nastrojów. Nona - smyczkowy wędrowiec, dobry duch każdego artystycznego przedsięwzięcia. Maciej - gitarowy mistyk, wielbiciel kawy Inki. Każde spotkanie z publicznością to zestrojenie 22 strun z wibracją słowa i muzyki.
Program koncertu to piosenki Piotra, autorskie lub "pożyczone na zawsze", w większości nowe, których nie ma jeszcze na żadnej płycie; będą też te starsze, ale dzięki nowemu brzmieniu odkryte na nowo.
Piotr Woźniak - gitarzysta, kompozytor, aranżer, producent - przede wszystkim jednak charyzmatyczny wokalista.
To ta charyzma właśnie sprawia, że w pokoncertowych recenzjach i opiniach najczęściej powtarza się słowo "magia". Jego koncerty to także także często wspólne śpiewanie i duża dawka energii. No i ten głos! Od szeptu do niespodziewanej mocy i ekspresji. W końcu to "człowiek o głosie jak maszyna parowa i wrażliwości baranka", jak zapowiedziano go przed jednym z koncertów. Nic dodać, nic ująć.
Bilety - 50 zł.
_
opr.sw akt.lt
Ostatnie komentarze
Nastoletni bracia walczą o życie po wypadku na DK11. Są wstępne ustalenia dot. przebiegu zdarzenia
Wilki na Szczepankowie zaatakowały już psy, mieszkańcy boją się o swoje bezpieczeństwo
Poznaniacy ruszyli na spacery i... nieprawidłowo parkowali samochody przy parkach i jeziorach
Czy pracodawca może zwolnić pracownika za wyjazd zagraniczny w czasie pandemii?
Czy pracodawca może zwolnić pracownika za wyjazd zagraniczny w czasie pandemii?