Moja pierwsza strona internetowa

REKLAMA
Online,

W piątek 7 sierpnia o godzinie 17:00 odbędzie się darmowa lekcja z tworzenia stron internetowych. Web Development jest sztuką tworzenia stron, witryn i aplikacji internetowych. Robi się to z poziomu tzw. IDE (Integrated Development Environment - zintegrowanego środowiska programistycznego), czyli prościej mówiąc programu do pisania kodu źródłowego stron internetowych. Przykład takiego kodu można znaleźć klikając gdziekolwiek na tej stronie prawym przyciskiem myszki i wybierając opcję "wyświetl źródło strony". Na darmowej lekcji nauczysz się:

-jak piękną i zarazem łatwą sztuką jest tworzenie stron internetowych,

-czym jest język HTML I CSS,

-jakich narzędzi potrzebujesz do rozpoczęcia przygody webdevu,

-jak pisać kod, by przeglądarka rozumiała co masz na myśli.

Wymagania: Dowolna przeglądarka internetowa (najlepiej Google Chrome - możesz ją zainstalować klikając w link: https://www.google.com/intl/pl_pl/chrome/) Dostęp do platformy Zoom na komputerze (link do pobrania - https://zoom.us/download) Zainstalowany program Notepad++ w najnowszej wersji (link do pobrania - https://notepad-plus-plus.org/downloads/v7.8.9/)

W razie jakichkolwiek problemów z instalacją programów, bądź na spotkaniu już o 16:30 a nasz trener Dawid indywidualnie pomoże Ci rozwiązać napotkane problemy.

Po zapisaniu się w formularzu na naszej stronie internetowej, otrzymasz od nas przed spotkaniem e-mail z linkiem do wydarzenia na platformie Zoom.

Do zobaczenia!

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA