Zarządzanie zespołem rozproszonym - praca zdalna

REKLAMA
webinar online,

Jak efektywnie zarządzać pracą zespołu funkcjonującego w rozproszeniu, by utrzymać jego skuteczność i płynność komunikacji? Zapraszamy na 2-godzinną próbkę szkolenia online, opracowanego dla Menedżerów, liderów, kierowników projektów zarządzających zespołem rozproszonym, którzy od niedawna pracują w takich warunkach.

Program próbki szkolenia online:

 1. Praca zdalna - na chwilę czy trend?
 2. Spotkania online z zespołem  jako element rytmów zarządczych menedżera  - spotkania tygodniowe kick off
 3. Jak utrzymywać swoją motywację?

Próbka szkolenia online zostanie poprowadzona przez Trenerkę i Konsultantkę PROFES - Agatę Pawłowską. Specjalizuje się ona w prowadzeniu coachingów on the jo, sesji indywidualnych, coachingu biznesowym, a także w realizacji warsztatów z obszaru komunikacji, motywowania, asertywności, budowania zespołów oraz sztuki wystąpień publicznych. Zakres tematyczny prowadzonych przez nią szkoleń obejmuje m.in.: zarządzanie i jego psychologiczne aspekty, wspieranie rozwoju podwładnych, komunikację interpersonalną i rozwiązywanie konfliktów w drodze negocjacji oraz sztukę prezentacji i wystąpień publicznych. Certyfikowany Coach ICC oraz ICF.

Szkolenia online - dlaczego warto?

W odróżnieniu od webinarów, które koncentrują się na prezentacji osoby prowadzącej oraz sesji pytań za pomocą czata, szkolenia online są interaktywne, realizowane w małych grupach i bazują na stałym zaangażowaniu uczestników. Umożliwiają trening umiejętności i zawierają w sobie wszelkie elementy znane ze szkoleń stacjonarnych, takie jak:

 • bezpośredni kontakt z innymi uczestnikami (video i audio)
 • praca w grupach i prezentowanie wyników na forum
 • praca indywidualna
 • dyskusja moderowana
 • wyrażanie opinii w głosowaniach wraz z obserwacją wyników online
 • odtwarzanie filmów i ich analiza
 • odgrywanie scenek wraz z feedbackiem
 • feedback do rozmów telefonicznych itp.

Co mówią uczestnicy naszych szkoleń online?

"Nie spodziewałem się, że tak można."
"Najbardziej w szkoleniu podobał się fakt, że pomimo formy online, zostały zachowane wszystkie istotne aspekty szkolenia face-to-face."
"Są to pierwsze szkolenia online - w których widzę same plusy. Przede wszystkim możliwość uczestniczenia z każdego "zakątka" świata."

Aby mogli Państwo doświadczyć tego osobiście, zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej próbce szkoleń online. W czasie 2-godzinnego spotkania zaprezentujemy Państwu jak w atrakcyjny i angażujący Uczestników sposób podnosić poziom wiedzy i trenować umiejętności online.

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA