Spotkania autorskie online - Manuela Gretkowska

REKLAMA
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań,

Empik zaprasza na kolejne e-spotkanie autorskie na żywo w ramach cyklu #premieraonline.

Manuela Gretkowska to jedna z najbardziej wyrazistych postaci polskiej kultury. Podczas Wirtualnych Targów Książki premierę miała najnowsza powieść pisarki - "Faworyty" (Wydawnictwo Znak). Książka opowiada o bezpardonowej rywalizacji trzech faworyt Stanisława Augusta - króla Polski i zabawy. Stawką walki jest nie tylko serce kochanka, lecz przede wszystkim wpływy w państwie. Która z kobiet okaże się najsprytniejsza? Niebezpiecznie inteligentna Elisabeth Lubomirska, młodziutka Izabela Czartoryska czy najbardziej czuła Magdalena Sapieha? W Warszawie szepcze się o nich złośliwie, lecz z podziwem: "Te kobiety mogą wszystko". A jednak z nimi też można zrobić wszystko. Choć autorka przenosi czytelnika na XVIII-wieczny dwór, wymowa książki jest jasna - stroje i dekoracje nieustannie się zmieniają, a jednak ostatecznie zawsze chodzi o seks i władzę.

Rozmowa odbędzie się o godz. 18:00 na stronie Facebook.com/Empikcom. Poprowadzi ją Justyna Dżbik-Kluge (Radio Zet). Uczestnicy spotkania mają możliwość aktywnego udziału poprzez sekcję komentarzy pod streamingiem.

Transmisje spotkań #premieraonline odbywają się na profilu Empik.com na Facebooku. Wszystkie tłumaczone są na język migowy.

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA