Frida. Życie Sztuka Rewolucja

REKLAMA
Collegium Da Vinci - Aula Artis, ul. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań,

Mulitimedialne widowisko pod Honorowym Patronatem Ambasady Meksyku w Polsce, zostało gorąco przyjęte przez publiczność na wielu festiwalach teatralnych min: Festiwalu Gwiazd Międzyzdroje 2018 (spektakl uznany za najciekawsze wydarzenie Festiwalu Gwiazd "ANGORA"), Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym w Suwałkach, Festiwalu Teatralnym w Pile, Tarnobrzegu, Rybniku i innych miastach a także w Londynie w listopadzie 2018.

W tytułowej roli występuje aktorka i malarka MARTYNA KLISZEWSKA- absolwentka wydziału aktorskiego PWST w Krakowie oraz wydziału malarstwa ASP w Łodzi. Powstały Komitet Honorowy nad przedstawieniem tworzą wybitni polscy artyści malarze- EDWARD DWURNIK, RAFAŁ OLBIŃSKI oraz popularyzator sztuki meksykańskiej w Polsce MAREK KELLER.

Wyjątkowy wizualnie spektakl z fantastyczną muzyką i niezwykłymi obrazami porusza widzów zadając pytania dotyczące sztuki, miejsca kobiet w historii sztuki a także sensu tworzenia i wpływu życia na twórczość artysty, dostarczając wielu emocji i wzruszeń.

Bilety są dostępne wyłącznie na platformie Ticketos. Ceny rozpoczynają się od 50 zł.

_
akt.LT

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA