Szkolenie: Przygotowanie sprawozdania z realizacji zadania publicznego i elektroniczne składanie PIT 4-R

REKLAMA
Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych, ul. Bukowska 27/29,

Przygotowujesz sprawozdanie z realizacji zadania publicznego? Nie jesteś pewny/a jak je napisać na nowym wzorze sprawozdania? Chcesz mieć pewność, że samorząd je zatwierdzi? Nie wiesz jak elektronicznie złożyć PIT 4-R? Czas na szkolenie! Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych zaprasza osoby, które prowadzą fundację, stowarzyszenie, spółdzielnię socjalną, spółkę non-profit na bezpłatne szkolenie: Przygotowanie sprawozdania z realizacji zadania publicznego i elektroniczne składanie PIT 4-R

Na szkoleniu dowiecie się m.in.: jak przygotować sprawozdanie z realizacji zadania publicznego jakie są zasady rozliczenia projektu i zatwierdzenia sprawozdania na co zwrócić uwagę pisząc sprawozdanie w jakich sytuacjach możemy mieć do czynienia ze zwrotem dotacji lub korektą finansową jakie są konsekwencje nie złożenia sprawozdania w terminie jak poruszać się po platformie witkac.pl przygotowując sprawozdanie jak przesłać elektronicznie deklaracje PIT 4-R, PIT 8AR, a także indywidualnych deklaracji PIT 11 - od zeszłego roku składane przez NGO do 31 stycznia ważne terminy sprawozdawcze

Szkolenie poprowadzą:

  • Justyna K. Ochędzan - Przewodnicząca Zespołu ds. Zadań Publicznych i Ekonomii Społecznej krajowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Od kilkunastu lat pozyskuje i rozlicza środki z funduszy krajowych i zagranicznych. Skutecznie doradza organizacjom pozarządowym i samorządom. Prezeska federacji WRK.
  • Rafał Nawrocki wieloletni księgowy prowadzący Biuro Rachunkowe specjalizujące się w obsłudze organizacji pozarządowych, autor książek o rachunkowości fundacji i stowarzyszeń.

W celu zgłoszenia udziału w szkoleniu należy wypełnić formularz na stronie https://wrk.org.pl/24-01-szkolenie-sprawozdawczosc-w-ngo-obowiazki-formalno-prawne/ Działania poznańskiego centrum wspierania organizacji pozarządowych i wolontariatu prowadzonego przez Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych są dofinansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków własnych WRK.

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA