Koncert - Krzysztof Zalewski Solo Act

REKLAMA
Hala 2 (MP2), Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP), ul. Głogowska 14, Poznań,

Krzysztof Zalewski Solo Act

Zalewski zagra sam na wszystkich instrumentach znajdujących się na scenie, zapętlając na żywo melodie i tworząc nowe aranżacje swoich utworów.

W przypadku Krzysztofa Zalewskiego określenie "człowiek orkiestra" trudno uznać za frazes. Artysta nie stroni od muzycznych eksperymentów. Jednym z efektów tych poszukiwań jest formuła Solo Act'u - koncertu, podczas którego Krzysztof bierze sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in. bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki - loopuje je i nagrywa na żywo, tworząc szczególną muzyczną rzeczywistość. W rezultacie słuchacze są świadkami jedynego w swoim rodzaju show, od którego trudno oderwać zarówno oczy jak i uszy.

Po sukcesie wiosennego koncertu, który odbył się dla kilkutysięcznej publiczności na warszawskim Torwarze, czas na inne polskie miasta. Podczas jesiennej trasy Krzysztof zagra tylko kilka koncertów, a będzie można usłyszeć przearanżowane utwory z "Zeliga", "Złota" i "Zalewski śpiewa Niemena" ale co najważniejsze,nie zabraknie premier zapowiadających materiał z nadchodzącej płyty.

Bilety w cenie:

  • 79 zł (I pula - wyprzedane)
  • 99 zł (II pula)

Regulamin imprezy.

_
opr.LT

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA