Pokój Nauczycielski: Pop-up museum! - warsztaty dla nauczycieli

REKLAMA
Brama Poznania, ul. Gdańska 2, Poznań,

Gwiazdkowy pop-up
Zamiast świątecznej gazetki ściennej, stroika z bombkami czy przedstawienia wigilijnego w tym roku przygotuj pop-up museum!
W ramach nowej inicjatywy - Pokój Nauczycielski - podjętej wspólnie z nauczycielami i nauczycielkami, organizatorzy zapraszają na warsztat, który wyjaśni fenomen popularności pop-up museum*. Ta interaktywna forma ekspozycji po odpowiednim przygotowaniu może stać się doskonałą metodą edukacyjną. Pop-up museum to narzędzie, które z powodzeniem można wykorzystać w edukacji najmłodszych. Ta zaskakująca (dosłownie!) metoda mierzy się zdynamicznie zmieniającą się szkolną rzeczywistością.
Po esencjonalnej części teoretycznej przystąpimy do działania w grupach. Wspólnie wypracowane zostanie kilka praktycznych pomysłów na realizację pop-up museum skupionego wokół grudniowych świąt. Dzięki temu nauczyciele wrócą do swoich szkół z pakietem pomysłów oraz przyjazną instrukcją, wyjaśniającą jak projektować własne pop-up museum i jak je wykorzystać w edukacji.
Odbiorcy: nauczycielki (le) edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczynie (cy) świetlicy szkolnej, bibliotekarki (rze) szkolni.
Termin: 15.10.2019 r. godz. 15:00-18:00.
Miejsce: sala warsztatowa w Bramie Poznania.
Czas trwania: 3 godziny (z przerwą na kawę/ herbatę).
Koszt: bezpłatne.
Zapisy: należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres edukacja@bramapoznania.pl. Udział w warsztacie będzie potwierdzany przez e-mail od organizatora.

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA