Yuuki - koncert

REKLAMA
Blue Note, ul. Kościuszki 79,

Jej bieszczadzkie korzenie i islandzkie inspiracje przebijają się w każdej melodii łącząc indie, elektronikę, soul, gitarowe brzmienia oraz hipnotyzujące basy.

Yuuki (Kasia Wypchło) - kompozytorka, wokalistka i pianistka. Jej muzyka jest kompilacją elektroniki, indie, soulu, ze sporą dawką gitarowych riffów. Cechuje ją charakterystyczny wokal, transowy bas oraz zapadające w pamięć refreny, niosących lirykę w której każdy może odnaleźć cząstkę siebie. To opowieści o tym, co widzimy, czego doświadczamy lub pragniemy. Debiutancki album artystki "Continue" ukazał się 20 lipca 2018.

"Każdorazowe odsłuchanie tego albumu przynosi coś nowego, na nowo odkrywamy każdą kompozycje zwracając uwagę na detale i staranność wykonania. Tutaj nie ma przypadku, wszystko jest spójne i przemyślane. Jeśli lubicie odkrywać młodych i zdolnych artystów sięgnijcie po "Continue". To album, który zabierze Was w wyjątkową muzyczną podróż pełną różnorodności i pięknych dźwięków. Zdecydowanie polecam!" - Marta Mrowiec "All About Music"

"Yuuki na koncercie uświadomiła nam jak energia, chaos, balans i spokój mogą łączyć się w jeden byt." - "Sofar Sounds Warsaw"

Zwrot pieniedzy za bilety w miejscu ich zakupu.

opr.sw

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA