Festiwal muzyczny Iceland To Poland

REKLAMA
Klub Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań,

Iceland To Poland to pierwszy na świecie podróżujący festiwal muzyczny, który skupia się na połączeniu kulturowym dwóch, blisko powiązanych ze sobą krajów: Islandii i Polski poprzez platformę muzyki i sztuki.

Projekt ten powstał w 2016 roku i jego założycielką jest Wiktoria Joanna Ginter, Polka mieszkająca na Islandii, blisko związana z tamtejszą sceną muzyczną. Islandzka scena muzyczna jest znana na całym świecie ze swojego wysokiego poziomu artystycznego, różnorodności i charakterystycznego brzmienia.

Także w Polsce zaskarbiła sobie rzesze fanów a także i naśladowców. Teraz chcemy jeszcze bardziej ją przybliżyć i włączyć w kulturę Polską dla wzajemnej inspiracji oraz edukacji. Mamy nadzieję, że projekt ten zaowocuje eksplozją kreatywności oraz natchnie grono fanów muzyki do poszerzenia horyzontów i zaczerpnięcia świeżego powiewu dźwięków prosto z Krainy Lodu.

W tym roku ITP skupia się na muzyce elektronicznej w różnych jej wydaniach. Każdy amator tańczenia, dobrej zabawy i intergalaktycznych podróży dźwiękowych będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Wystąpią: aYia, Mr Silla, President Bongo, Hogni (GusGus).

Dodatkowe informacje:

  • zniżka dla osób niepełnosprawnych 20%
  • dzieci w wieku od 16 do 18 lat - tylko z opiekunem

Bilety w cenie:

  • 69 zł (I pula - wyprzedane)
  • 89 zł (II pula).

_
opr.LT

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA