Warsztat tańca terapeutycznego dla dzieci 4 - 6 lat

REKLAMA
Dom Tramwajarza, Poznań, ul. Słowackiego 19/21, sala wielka, I piętro,

Warsztat tańca terapeutycznego z elementami tańca kreatywnego R. Labana i ruchu rozwijającego W. Sherborne dla dzieci 4 - 6 lat.

Taniec edukuje, bawi i relaksuje, wzmacnia siły witalne, pewność i świadomość siebie, wspiera akceptację, zrozumienie, komunikację... W ramach projektu Taniec Dla Zdrowia 2019, organizatorzy zapraszają do tańca dzieci - mistrzów zabawy, spontanicznego ruchu i tańca.

W tym roku warsztaty  organizowane są  pod hasłem: "Na tropach starożytnych wysp". Tanecznym wehikułem czasu uczestnicy podążą śladami starożytnych legend i mitów. Pod wodą zwiedzą zatopioną, tajemniczą wyspę Atlantydę. Na lądzie przemienią się w aktorów starożytnego, greckiego teatru. W chmurach zdobędą szczyt Olimpu, góry mocy.

Prowadzenie: Malwina Stępniewska

Wstęp wolny!

Liczba miejsc ograniczona, o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia: taniecterapeutyczny@gmail.com Kontakt: +48 501631719

Taniec Dla Zdrowia 2019 to warsztaty tańca terapeutycznego prowadzone przez pedagogów, absolwentów i adeptów szkolenia Taniec Terapeutyczny-Program PICh. Celem projektu jest upowszechnianie tańca terapeutycznego w Polsce, jako formy aktywności taneczno-ruchowej nakierowanej na wzmacnianie zdrowia oraz wsparcie w chorobie. Ideą jest taniec w nieograniczającej i ogólnodostępnej formie, taniec dla wszystkich, bez względu na wiek, kondycje, umiejętności czy możliwości psychofizyczne.

Autor i kurator projektu: Liliana Owoc-Pierzchała. Organizator: Program-Polski Instytut Choreoterapii / Polskie Stowarzyszenie Choreoterapii. Współorganizatorzy: Estrada Poznańska, Dom Tramwajarza

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA