MAŁE ETHNO Opowieści Lasu - w ramach festiwalu Ethno Port

REKLAMA
Sala Wystaw, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań,

Drzewa potrafią rozmawiać ze sobą. Nam też mają wiele do przekazania, ale jak je zrozumieć? Jaki jest ich język? Artyści tworzący grupę Karawana Opowieści przybliżą historie o duchach lasu, a także o zwierzętach ten las zamieszkujących. O tym co działo się blisko, a także o tym, co było daleko.
Najmłodsi słuchacze poznają Borową Ciotkę, uśmiechniętego Wilka i potężną lipę mieniącą się w świetle księżyca. Być może spotkają też drzewo które mówi, albo zająca który spotkał Koniec Świata? Kto wie? 

Opowiada gra na instrumentach: Szymon Góralczyk

Szymon Góralczyk - bajarz, podróżnik i poszukiwacz. Z wykształcenia fizjoterapeuta, ale nie ma to większego znaczenia, odkąd zaczął opowiadać. Wszystko przez Tolkiena i mitologię nordycką. Później oczarowały go baśnie, zwłaszcza skandynawskie i polskie (kaszubskie). Najchętniej opowiada bez mikrofonu i na boso, tak po prostu. Z opowieściami odwiedził już wiele miast w Polsce i za granicą, prowadząc spotkania w przedszkolach, kawiarniach, bibliotekach, na festiwalach. Wierzy w moc słowa, które może kształtować rzeczywistość.

Bilety w cenie 5 zł (dla opiekunów bezpłatny).

_
opr.LT

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA