Mariusz Kwaśniewski za żywo vol. 13: Rust i Mokrofon - koncert

REKLAMA
Blue Note, ul. Kościuszki 79,

Podczas trzynastej audycji Mariusz Kwaśniewski będzie gościć RusT oraz Mokrofon. Rozmowy z zespołami będą przeplatać się z ich występami.

Muzyczną działalność pod szyldem RusT muzycy z Poznania po raz pierwszy podkreślili na początku bieżącej dekady, wydając własnym sumptem minialbumy "...leaves the message" oraz "...is calling", których owocem była kwalifikacja zespołu (jako jedynego z Polski) do MTV Europen Music Awards w Belfaście, gdzie dotarł do finałowej czwórki międzynarodowej stawki artystów.

Odwołująca się do najlepszych tradycji tuzów rocka lat 60. i 70., nadająca jej przy przy tym świeży powiew dzisiejszych czasów muzyka, w zgodnej opinii słuchaczy szczególną siłą rażenia emanuje na koncertach. Dzięki temu zespół może pochwalić się mianem laureata Eliminacji do Przystanku Woodstock (2012, Mała Scena), konkursu Jarocin Festiwal (2012), Muzycznej Jesieni w Grodkowie (2015) czy Eliminacji do Pol'and'Rock Festival (2018, Duża Scena).  W międzyczasie formacja wyruszyła w promujące debiut "White Fog Leads Me Tour", szaloną trasę "Tribute to Led Zeppelin by Rust", dzieliła scenę z takimi formacjami jak Judas Priest, Airbourne, Rival Sons, Blues Pills, MUSE., Triggerfinger i The Answer, a także wystąpiła podczas Orange Warsaw Festival i festiwalu Masters of Rock
w Czechach. Dotychczasowe międzynarodowe doświadczenia RusT uzupełniają liczne koncerty w Niemczech i we Francji...

Bilety - 10 zł.

opr.sw

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA