Policjanci przekazali prezenty dla podopiecznych Centrum Wspierania Rodzin Swoboda

Autor: A. Karczewska fot. KMP Poznań
REKLAMA

Już po raz 15. policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu przekazali upominki dla podopiecznych Centrum Wspierania Rodzin Swoboda. Z uwagi na ograniczenia związane z reżimem sanitarnym, wizyta była jednak inna niż zwykle.

Co roku poznańscy policjanci przygotowują upominki dla podopiecznych Centrum Wspierania Rodzin Swobodam które przekazują podczas spotkania z najmłodszymi. Funkcjonariusze zwykle spędzają czas z podopiecznymi, z jednej strony przypominając o roli policjantów oraz tym, że można zgłosić się po pomoc do funkcjonariuszy, z drugiej, poświęcając wolne chwile na rozmowy i zabawy z dziećmi i młodzieżą.

To właśnie uśmiechy na twarzach dzieci, wspólne zabawy i rozmowy na różne tematy, a nie policyjne pogadanki o bezpieczeństwie sprawiają, że podopieczni Centrum zapamiętują wizyty na długo.

W tym roku, z uwagi na ograniczenia i zasady reżimu sanitarnego, spotkanie nie mogło się odbyć, ale paczki trafiły do Centrum. Przygotowano ponad 50 paczek, w których znalazły się m.in. zabawki, pomoce szkolne, gry, kosmetyki, preparaty multiwitaminowe, słodycze, chemia gospodarcza, a także bony podarunkowe.

Dzieci czekały na wizytę policjantów i choć nie było wspólnej zabawy, to podziękowały funkcjonariuszom pracami plastycznymi i laurkami, jakie przygotowały.

Akcja odbyła się już po raz 15.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA