Lech Poznań rozpoczął zgrupowanie w Turcji

Autor: A. Karczewska fot. archiwum redakcji
REKLAMA

Lech Poznań dotarł do Belek w Turcji, gdzie będzie przygotowywać się do wiosennej rundy Ekstraklasy. W tym roku zgrupowanie odbywa się w innych niż w poprzednich latach ośrodku.

Lechici wraz ze sztabem szkoleniowym wylądowali w Turcji w niedzielę wieczorem. Zgrupowanie potrwa dwa tygodnie. W tym roku zmieniono miejsce, w którym piłkarze przygotowują się do wiosennej rundy rozgrywek, choć ośrodek także położony jest na wybrzeżu Morza Śródziemnego podobnie jak ten, w którym pojawiali się przez ostatnie dwa lata.

W hotelu, w którym mieszkają piłkarze stosowany jest reżim sanitarny związany z pandemią koronawirusa. Dotyczy on m.in. obowiązku stosowania maseczek oraz jednorazowych rękawiczek podczas poruszania się po hotelowej restauracji. Klub na czas spożywania posiłków ma salę wyłącznie dla siebie.

Pierwsze treningi rozpoczęły się w poniedziałek rano. Jak informuje klub, harmonogram pracy przewiduje treningi dwa razy dziennie na terenie ośrodka Callista Sports Center.

W czasie zgrupowania Kolejorz rozegra także cztery mecze sparingowe m.in. z Dynamo Moskwa, Szachtar Donieck oraz FK Rad.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA