Obostrzenia a obiekty POSiR. Czy można iść na basen lub lodowisko?

Autor: Codzienny Poznań AK POSiR fot. UMP
REKLAMA

Od dziś obowiązują najnowsze obostrzenia sanitarne, które obejmują również obiekty i działalność sportową. Zmiany dotyczą m.in. obiektów Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Jak będą funkcjonować w najbliższych dniach?

Od 28 grudnai 2020 do 17 stycznia 2021 obowiązywać będą zmiany:

Baseny

Obiekty basenowe POSiR od dnia 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 będą nieczynne. Kursy nauki, doskonalenia pływania i inne zajęcia sportowo-rekreacyjne prowadzone na pływalniach Atlantis, Chwiałka i Rataje zostają przesunięte na okres, w którym przepisy umożliwią ich kontynuację. Jedyny wyjątek stanowi działalność z uczestnictwem we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Lodowiska

Lodowisko Malta będzie nieczynne. Z Lodowiska Chwiałka będą mogły korzystać wyłącznie podmioty uczestniczące we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy lub uprawiające sport w ramach ligi zawodowej. W terminie od 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 nie będzie ślizgawek dla publiczności, kursów nauki jazdy i pozostałych zajęć.

Korty Tenisowe

W podanym okresie korty tenisowe POSiR nie będą czynne.

Boiska i hale sportowe

Obiekty na Golęcinie, Młodzieżowym Ośrodku Sportowym (Śródka), Chwiałce (hale sportowe) będą udostępniane wyłącznie podmiotom uczestniczącym we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy lub uprawiającym sport w ramach ligi zawodowej.

Bowling – Oddział Rataje i Skatepark Wyspa na os. Piastowskim pozostają zamknięte.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA