Tradycje Bożonarodzeniowe i najpiękniejsze prezenty

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Miloo Home to miejsce z przepięknymi meblami i dekoracjami do domu. Święta za rogiem więc o świątecznych trendach porozmawiam z Panią Romą Elsner - projekt manager Miloo Home. Pokażemy największy hit tych świąt czyli ręcznie robione bombki przez Polskich artystów. 

Z instagramerką Agnieszką Kamińską porozmawiamy o przygotowaniach do świąt, o tym dlaczego powinniśmy poczekać ze świętowaniem i robić to zdecydowanie dłużej. Nie zabranie rozmowy o Świętym Mikołaju. 

Następnym punktem programu będzie Zygmunt Kopeć. Nasz ekspert od historii opowie o ciekawych faktach związanych z Bożym Narodzeniem. Czy wiecie skąd bierze się tradycja opłatka? Odpowiedź poznacie w poniedziałek rano. 

Kolejnym gościem będzie Przemysław Miłosz z Fundacją Santander, dzięki której tysiące pracowników może pomagać osobom niepełnosprawnym i wykluczonym społecznie. Dowiemy się jak sobie radzą w tym świątecznym czasie i jak zachęcają pracowników Santander, aby pomagać innym.
Następnie czas na Mikołaja Macioszczyka, półfinalistę tegorocznej edycji The Voice of Poland. Mikołaj zagra dla nas i opowie o tym jak ten program zmienił jego życie i zapewne zaśpiewa nam piękne polskie kolędy. 
Dominikanin i redaktor miesięcznika W Drodze Roman Bielecki opowie o wpływie pandemii na kościół i o wyzwaniach kościoła na rok 2021. 
REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA