Poczuj magię świąt z Hej Poznań

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Czas świąt to czas wydatków? Ale i dobrych uczynków. Norbert Wierbiłowicz z Fanimani.pl opowie o tym jak możemy pomagać kupując prezenty dla naszych najbliższych. Następnie zmierzymy się z Hatman Show. Błażej Świeczkowski zabierze nas w naprawdę magiczną podróż. Błażej opowie o pracy iluzjonisty i pokaże nam jak zaczarować ludzi. Czy dasz się ponieść iluzji?

Poznań Silent Night 2020 to coroczny event, który pokazuję wielonarodowość Poznania. Ludzie z wielu krajów jednoczą się śpiewając tę samą kolędę "Cicha Noc" w swoich językach. Z  Iwoną Matuszczak-Szulc, Dyrektor Wydział Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej Miasta Poznania oraz z Aleksandrą Brzezowską z Fundacji Flow-Art o porozmawiamy o fenomenie tego świątecznego wydarzenia.
Z niezwykłym duetem - Karoliną Supron (wokal) i Arkiem Paszkowiaiem (piano) porozmawiamy o balkonowym koncercie świątecznym, który odbędzie się 17 grudnia na jednym z jeżyckich balkonów. 
To nie pierwszy ich występ tego typu, bo w czasie pandemii mogliśmy posłuchać kilku znanych utworów w niezwykłym wykonaniu.
Kociak - legendarne miejsce na mapie słodkości ( i nie tylko) Poznania, któremu grozi zamknięcie. O ratowaniu kultowej cukierni w Poznaniu porozmawiamy z pomysłodawca akcji - szefem i właścicielem  cukierni Pavlova - Pawłem Mieszałą.
Magdalena Kochańska Zieerhoffer  ze Stowarzyszenia TTB Poznań wyjaśni dlaczego żywe zwierzę pod choinką nie jest dobry pomysł oraz o potrzebach swoich podopiecznych. Anna Iskierska - trenerka, zawodniczka fitness bikini odsłoni kulisy przygotowań do zawodów fitness.
Zapowiada się bardzo dynamiczny i magiczny program :)
Zapraszamy w poniedziałek o 8:30
REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA