Hej Poznań Mikołajkowe wydanie

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Wczoraj wszystkie grzeczne dzieci odwiedził Święty Mikołaj. Jak nakazuje tradycja zostawił małe drobiagi w wyczyszczonych butach. W najnowszym odcinku programu Hej Poznań postanowiliśmy się zastanowić nad tradycjami związanymi z Bożym Narodzeniem. Jakie potrawy goszczą na stołach osób, które są weganami, czy diamenty to faktycznie najlepszy prezent dla każdej kobiety, te i inne zagadnienia poruszymy na antenie już w najbliższy poniedziałek od 8:30.

Czas świąt to też czas pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Z Agatą Knopik, koordynatorem regionalnym w Szlachetnej Paczce porozmawiamy o tym dobrego robi ta organizacja i co My możemy dla niej zrobić.


Następnie zapraszamy na wywiad oraz pokaz tańca folklorystycznego Utytułowana na wielu konkursach para Paulina Stocka oraz Marcin Naskręt zabierze nasw piękną podróż po tradycyjnych tańcach polskich.


Na koniec zapraszamy na wywiad z Błażejem Latosem, wokalistą, gitarzystą i kompozytorem, którego możecie kojarzyć z grania muzyki na ulicach Poznania, ale także innych miast Polski i Europy.
Błażej zagra dla Was 2 utwory i opowie o życiu muzyka w czasach Covid-19, które wcale nie jest takie złe jak mogłoby się wydawać.
Od niedawna nie jesz mięsa, ryb i produktów odzwierzęcych? A może Twoje dzieci lub wnuki przeszły właśnie na weganizm? Nie taki weganin straszny jak go malują, czyli jak przygotować wegańską Wigilię, aby było smacznie, zdrowo ale wciąż tradycyjnie podpowie nam Ina Rybarczyk - autorka bloga True Taste Hunters.
Poranek bez kawy to poranek stracony. Ale czy na pewno dobrze to robisz? Czy wiesz jaka jest różnica między arabicą i robustą? W jakim młynku mielić kawę aby wydobyć pełnię smaku? i wreszcie czy cappucino i latte to wciąż kawa? Na te i inne pytania odpowiedzą nam Krystyna i Dawid Kierońscy z Coffee Up.
Z Prezesem MPK - Wojciechem Tulibackim wyczarujemy świąteczną atmosferę w poznańskich bimbach oraz opowiemy o świątecznych tradycjach i zwyczajach.
W kuchni czarować będzie świąteczne klimaty jak zawsze niezawodny, pełen energii i pasji Jakub Reszka!
Zaprezentujemy parę ciekawych pomysłów na prezent, przeniesiemy się w świat luksusu za sprawą firmy M&M GOLD gdzie spełniają się marzenia każdej kobiety.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA