Andrzejki w "Hej Poznań"

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. redakcja
REKLAMA

W najbliższy poniedziałek o 8:30 w nowym programie „Hej Poznań” będzie bardzo magicznie. To za sprawą Andrzejkowego wydania nowego odcinka, który będzie emitowany na żywo na platformie codziennypoznan.pl 

Babcie i ciotki po linii dziadka zajmowały się wróżeniem a prababcia odprowadzaniem dusz i pomaganiem ludziom umierającym w cierpieniach przejść na "drugą stronę". Dziadek konstruował wahadełka, służących do uzdrawiania i badania cieków wodnych. Tak więc magię, dar uzdrawiania i oczyszczania oraz przepowiadania przyszłości wyssała z mlekiem matki.Anna Drzazga z wielką przyjemnością zaprasza na rozmowę o andrzejkowych wróżbach (i nie tylko) z wróżką - Magdaleną Rutkowską - Odero.Nasi kolejni goście piszą o sobie tak: "Żyjemy w symbiozie, edukujemy o konopiach i tworzymy w kuchni rozpustne dzieła sztuki." Ze Stonerchef rozmawiać będziemy o rynku CBD i marihuany leczniczej.

W naszej studyjnej kuchni restauracja IlPadrino zaprezentuje ciekawe pomysly na Andrzejkowy wieczór. 

Patrycja Rygusiak wraz z Aleksandrą Krotowską opowie o szkole w czasach COVID-19, jak to wygląda zapunktowała widzenia nauczyciela. Podpowie triki, jak zorganizować ten czas, aby nie było nudno. Aleksandra Krotowska opowie o tradycji Andrzejek i pokaże wróżby dla dzieci, które mogą zrobić w domu z rodzicami.

Rozmowa z Natalią Werstak z Warsztat.art o gwieździe betlejemskiej, którą możemy mieć już od połowy listopada w domach oraz o prezentach ręcznie robionych. Nie zabraknie ceramiki i bombek choinkowych.Z Zespołem THE3 porozmawiamy o tym skąd się wziął pomysł na zespół, od czego się zaczęło. Dowiemy się, jak radzą sobie w czasie pandemii oraz jakie mają plany na najbliższe miesiące.

Na sam koniec programu Piotr Szulc zaprosił do studia wokalistę, gitarzystę i komportyzotora.Wojtek Szymański opowie o swojej twórczości i inspiracjach, a także zagra cover grupy Kool & The Gang oraz swój autorski utwór. Będzie dużo pozytywnej energii.

Zapraszamy już od 8:30 w Poniedziałek.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA