Prawie 30 tyięcy posiłków dla medyków, dzięki firmom, które włączyły się w akcję Grupy MTP

Autor: A. Karczewska fot. materiały prasowe Grupa MTP
REKLAMA

Niemal 30 tysięcy posiłków trafi do personelu medycznego zaangażowanego w walkę z Covid-19 w Wielkopolsce, dzięki akcji Grupy MTP i firm, które do niej dołączyły.

Epidemia koronawirusa w Polsce trwa już prawie rok i na razie nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miała się zakończyć. Przez całą dobę, codziennie, personel medyczny walczy o zdrowie i życie zakażonych osób. W trudnych fizycznie i psychicznie chwilach, nawet małe gesty pomagają w przetrwaniu dyżuru i kolejnego dnia pracy.

Grupa MTP zwróciła się z apelem do firm i przedsiębiorstw, proponując udział w akcji "#RazemDlaMedyków". Do akcji włączyło się prawie 50 podmiotów, które zdecydowały się wykupić powierzchnię reklamową na fasadzie Holu Wschodniego Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dzięki wpływom z reklamy, zostanie ufundowanych 30 tysięcy pełnowartościowych posiłków dla personelu medycznego zaangażowanego w walkę z Covid-19 w całej Wielkopolsce.

Prezes zarządu Grupy MTP, Tomasz Kobierski, nie kryje zadowolenia z akcji, choć przyznaje, że odzew przerósł oczekiwania organizatorów.

Firmy, które wsparły akcję #RazemDlaMedyków, to:  Adboard, Agrobex, Amica, Biofarm, Budimex, C&C Partners, Doppelt Tokyo Sushi, DRE, Ela-compil, EWPA, Fabryka Mebli Biurowych Maro, FoodSoft, Gacek – Hurtownia owoców i warzyw, Galmet, Good Taste, Herbapol Poznań, Hochtief Polska, Hoya, Inea, IT.Integro, ITA, Jakon, Kabat, Karlik, Komplet Polska, Kuhn, Laboprint, Lidl Polska, Lumen, Medikol Healthcare, Nordzucker Polska, ProSecurity Polska, Saga Brokers, Schattdecor, Seiko, Siba Polska, SolarSpot, Stary Browar, Symbioza.IT - LST-NET, TDC Polska, TEB Edukacja, Technika Spawalnicza, Termoton – ZCB Owczary, Terravita, Veolia, Volkswagen Group Polska, W2 oraz Wood Mize.

Jednocześnie w restauracjach Garden City Grupy MTP trwa akcja "Zawieś paragon dla medyka". Polega na wykupieniu dwudaniowego posiłku, który zostanie przekazany medykom - lekarzom, pielęgniarkom i personelowi medycznemu. Koszt jednego "zawieszonego paragonu" to 18 złotych. Można go wykupić poprzez stronę internetową.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA