Wandal zniszczył słup oświetleniowy na terenie zieleńca

Autor: A. Karczewska fot. ZZM
REKLAMA

Po raz kolejny w Poznaniu doszło do aktu wandalizmu na terenie zielonym. Zarząd Zieleni Miejskiej ponowił apel o reagowanie w sytuacji zagrożenia podobnych incydentów.

Do aktów niszczenia mienia niestety dochodzi wciąż zbyt często. Niszona jest zwykle miejska infrastruktura, która jest dobrem wspólnym i powinna służyć wszystkim. Zwykle wandale wyładowują swoje frustracje na ławkach, koszach na śmieci czy wiatach przystankowych.

Jak informuje ZZM, dzisiejszej nocy ktoś zniszczył słup oświetleniowy na terenie zieleńca Zielone Ogródki im. Z. Zakrzewskiego.

Niestety, wciąż zbyt rzadko udaje się ustalić sprawców zniszczeń, a tym samym pociągnąć ich do odpowiedzialności i nakazać zapłątę za szkody. Uszkodzenia są naprawiane z pieniędzy poznańskich podatników, choć mogłyby być wydane na inne cele.

Zarząd Zieleni Miejskiej po raz kolejny zaapelował do mieszkańców o reakcję w przypadku wystąpienia podobnych incydentów i zgłaszanie takich sytuacji od razu na policję, co przyspieszy, a zarazem pomoże w ustaleniu sprawcy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA