Przebudowa Rynku Łazarskiego i prace wodociągowe - w poniedziałek zmiany w organizacji ruchu

Autor: Codzienny Poznań AK, UMP fot. UMP
REKLAMA

W poniedziałek rozpoczną się kolejne utrudnienia w rejonie przebudowywanego Rynku Łazarskiego. Potrwają one do końca listopada.

Zmiany wynikają z prac związanych z włączeniem nowego wodociągu w istniejący w ul. Niegolewskich oraz budową przyłączy wodno-kanalizacyjnych do budynków położonych przy ul. Rynek Łazarski 1-6. 

W poniedziałek, 26 października, od godziny 13, do piątku, 30 listopada, zmieni się organizacja ruch.

Ulica Niegolewskich na odcinku od ul. Głogowskiej do rynku będzie bez możliwości dalszego przejazdu w kierunku ul. Małeckiego. Wjazd i wyjazd będzie się odbywał bezpośrednio w ul. Głogowską. W przypadku budynków 1-3 przy ul. Rynek Łazarski, wjazd i wyjazd będzie zorganizowany od ul. Głogowskiej z zawrotką na wysokości budynku nr 1.

Z kolei wjazd i wyjazd dla nieruchomości pomiędzy ulicami Małeckiego i Niegolewskich (ul. Rynek Łazarski 4-6) będzie możliwy tylko od ul. Małeckiego i sukcesywnie skracany wraz z budową przyłączy do budynków. 

Kierowcy proszeni są o przeparkowanie samochodów zaparkowanych wzdłuż budynków na ul. Rynek Łazarski 1, 2, 3, 4, 5 i 6 oraz wzdłuż ul. Niegolewskich na odcinku od ul. Głogowskiej o rynku. 

Utrudnienia potrwają od 26 października do 30 listopada.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA