Utrudnienia w ruchu na poznańskich ulicach

Autor: Codzienny Poznań AK fot. ZDM
REKLAMA

Jak informuje ZDM Poznań, w czwartek prace drogowe będą prowadzone na ul. Dąbrowskiego, Krzywoustego i Szeligowskiego, a w późniejszych godzinach utrudnień należy spodziewać się na ul. Rakoniewickiej i w tunelu w ciągu ul. Czechosłowackiej.

Na ul. Dąbrowskiego przeprowadzane będą prace awaryjne w rejonie ul. Człopskiej na poznańskich Smochowicach. Oprócz tego na tej samej ulicy, ale w rejonie Woli kontynuowana będzie wymiana barier sprężystych,

Na ul. Krzywoustego drogowcy będą prowadzić dalsze prace związane z remontem nawierzchni pomiędzy zjazdem na autostradę A2 a Franowem. Jednocześnie poinformowano, że w związku ze spodziewanym większym ruchem w ciągu weekendu, prace będą wstrzymane od piątku do poniedziałku.

Jezdnia będzie dziś naprawiana także na ul. Szeligowskiego i można spodziewać się tam wygrodzeń pasów ruchu. Na podobne utrudnienia kierowcy powinni przygotować się na ul. Wojciechowskiego, gdzie będą prowadzone prace brukarskie.

Wieczorem, po godzinie 22:00 rozpocznie się malowania oznakowania poziomego na ul. Rakoniewickiej.

Dzisiejszej nocy, w godzinach 23:00 do 4:30 zamknięty będzie także tunel w ciągu ul. Czechosłowackiej, z uwagi na prace przy konserwacji systemu wykrywania zdarzeń.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA