Hej Poznań, jak COVID wpływa na nasze życie

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. Mikołaj Rój
REKLAMA

Punktualnie o 8:30 w Poniedziałek wystartuje na żywo nowy odcinek porannego programu telewizyjnego "Hej Poznań" . Lecz będzie to wyjątkowy odcinek, w którym z naszymi gośćmi będziemy łączyć się online. Tematem przewodnim będzie epidemia koronawirusa, lecz postaramy się porozmawiać o niej z perspektywy różnych zawodów i profesji.

Epidemia Covid-19 oddziałuje na całą masę aspektów związanych z naszym zdrowiem i podejściem do życia. Z seksuologiem Andrzejem Depko, Prezesem Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej rozmawiamy o tym jak pandemia wpływa na nasze życie seksualne.

Następnie naszym gościem będzie Paweł Grabias, nietypowy nauczyciel języka angielskiego, a także twórca popularnego kanału YouTube Rock Your English. Porozmawiamy o zdalnej nauce języków obcych w szkołach oraz o tym jak można się uczyć angielskiego podczas kwarantanny.Z Martą Kabsch ze Starego Browaru porozmawiamy o wystawie fenomenalnej artystki Iris van Herpen, która od lat balansuje między modą, sztuką i architekturą. Projekty Holenderskiej ikona haute couture można podziwiać w Starym Browarze do końca stycznia 2021.

Połączymy się z dr liceum ogólnokształcącego w Luboniu Panią Anitą Plumiską- Mieloch i porozmawiamy o tym jak wygląda w dziesiejszych czasach nauczanie i czy nauczyciele boja się chodzić do szkoły. O dużych zmianach w transporcie publicznym porozmawiamy z prezesem MPK Wojciechem Tulibackim.


Na sam koniec połączymy się ze szpitalem w USA gdzie przebywa rodzina ze Środy Wielkopolskiej, która pojechała na specjalistyczne leczenie paroletniego synka Huberta Mierzwy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA