Hej Poznań na żywo od 8:30

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Hej Poznań o poranku, czyli drugi już odcinek porannego programu o najciekawszych wydarzeniach, jakie będą miały miejsce w naszym mieście startuje punktualnie o 8:30 w Poniedziałek.
W najnowszym odcinku przeniesiemy się do Francji za sprawą rozmowy z właścielką restauracji Petit Paris. Daria Kuttena opowie nam o pasji i miłości do pewnego francuza, który zaraził ją pasja gotowania.

W naszej studyjnej kuchni pokażemy wam jak prosto i smacznie przygotować francuskie śniadanie. W najbliższy wtorek będziemy obchodzić międzynarodowy dzień dawców szpiku. Nie mogło zabraknąć Doroty Raszkiewicz z Fundacji Drużyna Szpiku, która opowie nam jak proste i bezbolesne jest podarowanie komuś tego cennego daru, który bardzo często ratuje życie.

Jeżeli już mówimy o zdrowiu to warto pomyśleć o zdrowej skórze, o tym porozmawiamy z kosmetolog Karoliną Karwasińską Dyplomowaną kosmetolog z dziedziny medycyny estetycznej i makijażu permanentnego.


W tych trudnych czasach kultura przeżywa ciężkie czasy. Teatr w czasach Covid-19 działa. O Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej" oraz innych wydarzeniach w Teatrze Nowym opowie Rafal Michalczuk, kierownik działu reklamy i promocji Teatru Nowego.

A swoją drogą warto się zastanowić jak hasło „Teatr w czasach COVIDu” wygląda w języku migowym. Na naszej kanapie zasiądzie specjalistka i nauczycielka tego właśnie języka i opowie nam jak trudna jest to nauka i ile odmian języka migowego jest na świecie.

Polak Węgier dwa bratanki. Kolejnym gościem będzie lingwistka Eszter Anna Tóth z Węgier. Eszter opowie o kraju Madziarów oraz o nauce języków obcych. 
Nie zabraknie aktualnej pogody, i ciekawostek z portali www.ipolska24.pl . 

Na koniec programu nie lada gratka dla fanów motoryzacji i nie tylko. Kamil Czajkowski zabierze nas w podróż w zabytkowym Volvo p1800. Na żywo prosto z samochodu porozmawiamy o autach z duszą z poznańskiej firmy Austor. Kolekcja ta zawiera 80 samochód z różnych okresów historycznych i części świata.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA