Ray Wilson nagrał w Poznaniu singiel poświęcony pandemii

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Ray Wilson to artysta uznany za jeden z najlepszych koncertowych głosów przez Classic Rock Magazine, szerszej publiczności znany jako ostatni wokalista legendarnego GENESIS. Natomiast na rynku muzycznym zaistniał już w 1994r. jako charyzmatyczny lider grungowej grupy Stiltskin, która obok takich zespołów jak m.in. Nirvana zdobywała wówczas listy przebojów całego świata. Z drugiej strony to artysta solowy, który w swojej twórczości sięga po osobiste przeżycia, nie boi się dotykać trudnych, społecznych spraw a także hipnotyzuje słuchaczy niepowtarzalnym brzmieniem głosu. W Poznaniu artysta mieszka już ponad 10 lat.

Przedstawiamy  najnowszy singiel związanego z Poznaniem od lat brytyjskiego wokalisty - Raya Wilsona, utwór zatytułowany jest „Mother Earth”. Kompozycja  zapowiada 10 studyjny album artysty pt. „The Weight of man”, który ukaże się wiosną 2021r.. 

 

Utwór dotyka obecnej, trudnej sytuacji która doświadcza każdego z nas. Z jednej strony  wśród społeczeństwa można dostrzec strach i  lęk a z drugiej mobilizację do wzajemnej pomocy, jedności . Trwająca pandemia skłania  wiele osób do przewartościowania swojego dotychczasowego  życia.

W grudniu 2020r. Zobaczymy Raya Wilsona z zespołem na 2 koncertach w Polsce:

Łódź - Teatr Muzyczny w Łodzi - 08.12.2020 

Toruń - Sala Koncertowa CKK Jordanki - 12.12.2020 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA