Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych OFF Cinema już po raz 24.

Autor: A. Karczewska fot. H. Dymalski
REKLAMA

Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się 24. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych OFF Cinema.

Już od ponad 20 lat w Poznaniu odbywa się wyjątkowe święto filmów dokumentalnych, które przykuwa zainteresowanie zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Tegoroczna edycja OFF Cinema będzie już 24 w historii festiwalu.

W tym roku wydarzenie rozpocznie się 13 października i potrwa 5 dni, czyli do 18 października. W tym czasie zaprezentowanych zostanie 30 filmów dokumentalnych, które zostały wybrane spośród 450 zgłoszeń. Produkcje będą walczyć o statuetkę Złotego Zamku i nagrodę w wysokości 8 tysięcy złotych. Przyznawana będzie w dwóch kategoriach - filmu krótkometrażowego i długometrażowego.

Łącznie w programie znalazło się 12 bloków konkursowych.

To jednak nie koniec atrakcji. Przygotowano również pokazy najnowszych produkcji kina dokumentalnego w kategoriach Sezon i Filmy o Filmach. W programie znalazły się również przedpremiery i pokazy specjalne.

W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, OFF Festiwal odbędzie się w formie hybrydowej. Wszystkie filmy konkursowe będzie można oglądać nie tylko stacjonarnie na dużym ekranie, ale także online poprzez platformę streamingową.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA