Ekologiczny Targ Bernardyński - inauguracja w najbliższy weekend

Autor: A. Karczewska fot. pixabay
REKLAMA

Ekologiczna żywność i inne produkty, warsztaty dla dzieci i dorosłych - to wszystko będzie czekało na uczestników Ekologicznego Targu Bernardyńskiego, który odbędzie się w najbliższą sobotę.

W najbliższą sobotę, 9 października, zostanie zainaugurowany nowy cykl wydarzeń na terenie targowiska na placu Bernardyńskim. Ekologiczny Targ Bernardyński będzie odbywał się w każdą sobotę.

Na targowisku zaprezentują się producenci ekologicznej żywności, w tym m.in. wędlin wieprzowych czy dziczyzny, a także szeregu wyrobów nabiałowych z mleka owczego, koziego i krowiego. Dostępne będą chleby żytnie i orkiszowe. Będzie można również kupić kiszonki, soki tłoczone, zakwasy, oliwy, konfitury, oleje, syropy czy musztardy. Nie zabraknie herbat, mieszanek ziołowych, kiełek, pestek słonecznika i dyni. Dostępne będą także wyroby i kosmetyki ekologiczne.

Przygotowano także warsztaty dla dzieci i dorosłych. Obejmą m.in. tworzenie eko-toreb, koszyków z wikliny papierowej czy doniczek z materiałów recyklingowych. W ramach zajęć string art, czyli tworzenia przestrzennych obrazów z materiałów recyklingowych.

Zajęcia będą się odbywać w godzinach 9:00-13:00.

Ekologiczny Targ Bernardyński będzie się odbywał co sobotę.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA