Ponad 170 nowych zakażonych koronawirusem w Wielkopolsce. Zmarło 7 pacjentów poznańskiego szpitala

Autor: Codzienny Poznań AK fot. pixabay
REKLAMA

W dzisiejszym raporcie poinformowano o 1967 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Z Wielkopolski pochodzi ponad 170 z nich. Przekazano także informację o śmierci 7 osób hospitalizowanych w poznańskim szpitalu jednoimiennym.

Artykuł zostanie zaktualizowany, gdy Wielkopolski Urząd Wojewódzki przekaże szczegółowe informacje na temat zakażonych osób.

AKTUALIZACJA (10:41):

Jak informuje WUW, w poznańskim wielospecjalistycznym szpitalu zakaźnym przy ulicy Szwajcarskiej  z powodu Covid-19 zmarło 6 Wielkopolan:  75-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego, 77-letnia kobieta, mieszkanka powiatu leszczyńskiego, 90-letnia kobieta, mieszkanka powiatu kaliskiego, 85-letni mężczyzna z Poznania, 92-letnia kobieta, mieszkanka powiatu gostyńskiego i 80-letnia kobieta z Poznania.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w poznańskim szpitalu zmarł również 74-letni mieszkaniec województwa pomorskiego.

Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano 7985 przypadków zakażeń koronawirusem, z czego 1611 to przypadki aktywne. 289 osób zmarło, a 6085 wyzdrowiało.

Nowe zakażenia:

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA