Trwa Polagra 2020

Autor: A. Karczewska fot. H. Dymalski
REKLAMA

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwają Targi Polagra, czyli święto branży spożywczej i gastronomicznej. Impreza rozpoczęła się wczoraj  i potrwa do środy, 30 września.

Tegoroczna edycja wydarzenia musiała zostać dostosowana do wymogów sanitarnych i do rzeczywistości targowej na świecie. Mimo, że jest mniejsza niż zwykle to nie brakuje wystawców, którzy oferują swoje produkty, wyroby i usługi.

Targi organizowane są w ramach trzech salonów: Food, Foodtech i Horeca. Na stoiskach prezentowane są m.in. wyroby spożywcze zarówno dużych marek jak i lokalnych manufaktur i zakładów, dodatki do żywności, a także innowacyjne technologie spożywcze, urządzenia do pakowania oraz maszyny dla sektora spożywczego.

W programie znalazły się również konkursy, warsztaty, wykłady i szkolenia. Część z nich tematem nawiązuje do obecnej rzeczywistości, która w dużej mierze przeniosła się do świata wirtualnego i wiąże się z pozyskiwaniem klientów online, a także wymaga dostosowania produkcji do zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Targi Polagra 2020 potrwają do środy, 30 września.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA