Jak można spełnić motoryzacyjne marzenia

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

„Garaż marzeń”, „Świątynia motoryzacji”, „Centrum samochodowego świata”… Salon Austor można nazwać na wiele sposobów. Każde z tych określeń dobrze oddaje to, czym to miejsce jest, bo z pewnością nie jest to zwykły salon samochodowy. Czym się zajmuje? Austor to zarówno kolekcja aut historycznych, jak i dealer marek luksusowych oraz supercars. Można tu nabyć rzadkie egzemplarze aut z pewnego źródła. Znajdziecie tu specjalistów od detailingu w wydaniu królewskim, znawców historycznej oraz współczesnej motoryzacji oraz zespół ludzi, którzy spełniają marzenia fanów pojazdów o niebanalnej, nieszablonowej historii.

Wszystko zaczęło się ponad 10 lat temu w Wielkiej Brytanii, gdzie poznawaliśmy świat motoryzacji, w tym motorsportu historycznego, pod okiem mistrzowskiego konstruktora i kierowcy - Garetha Burnetta. Zdobytą tam wiedzę, zamiłowanie do motoryzacji i pokłady doświadczenia zabraliśmy ze sobą do Polski, gdzie zaczęliśmy budować kolekcję. Na początku były 4 auta, a w zaledwie kilka miesięcy działalności znacząco powiększyliśmy nasze zbiory. Obecnie we flocie Austora znajduje się ponad 80 pojazdów, zarówno historycznych, unikatowych modeli odrestaurowanych z wyjątkową dbałością, jak i supersamochodów osiągających niebanalne prędkości.

W kolekcji znajdziecie między innymi mistrzów Europy w rallycrossie, trzykrotnego rajdowego mistrza Finlandii, superpojazd BAC Mono, sprowadzonego z Japonii Bentleya, legendarnego Mercedesa SSK czy Bolid Formula Vee (To właśnie w Formule Vee pierwsze zawodowe sukcesy święciły takie legendy motosportu jak Nike Lauda, Keke Rosberg, Nelson Piquet i Gunnar Nilson!), a to tylko niektóre z wyjątkowych pojazdów, które możecie tu zobaczyć. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki, bo salon Austor znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Malta w Poznaniu, gdzie rezydujemy nieprzerwanie od 20 grudnia 2018 roku. To nowość w branży motoryzacyjnej w Polsce, a prawdopodobnie również w Europie i na świecie. Nie ma drugiego takiego salonu!

Nasz kierunkowskaz stale wskazuje kierunek „rozwój”. Od momentu otwarcia salonu, Austor poszerzył swoją działalność o wewnętrzną stację detailingu, w której auta przechodzą wizualną transformację, by później cieszyć oko w salonie, a także Austor Garage, który czuwa nad aktualnym stanem technicznym samochodów oraz dalszą obsługą gwarancyjną aut. Zostaliśmy wyłącznym dealerem BAC Mono w Polsce. Wstąpiliśmy również w przestworza – Austor został oficjalnym dealerem maszyn latających sygnowanych marką AVIATION ARTUR TRENDAK (AAT).  Ponadto, we współpracy z Narodowym Muzeum Techniki oraz Agencją Rozwoju Przemysłu, prowadzimy „Narodowy Projekt Odbudowy LS 1936”. Jego celem jest odtworzenie polskiej, przedwojennej limuzyny Lux-Sport z rodzimej produkcji silnikiem V8, której seryjna produkcja została przekreślona przez wybuch II Wojny Światowej. Austor to także przestrzeń biznesowa i Austor Club, który tworzą nasi przyjaciele, pasjonaci motoryzacji oraz uczestnicy organizowanych przez nas wydarzeń.

Od niedawna staliśmy się również jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem kosmetyków samochodowych AutoGlym o prawdziwie królewskim rodowodzie. Pochodzą one z Wielkiej Brytanii, a dzięki ich najwyższej klasie i jakości zyskały Royal Warrant of Appointment, czyli dokument zaświadczający, że podmiot regularnie dostarcza dobra brytyjskiej rodzinie królewskiej - tymi samymi kosmetykami są pielęgnowane samochody samej królowej Elżbiety II. Dzięki temu na opakowaniach produktów AutoGlym możecie znaleźć herby królewskie, a po ich zastosowaniu mieć pewność, że Wasze auto zostało otoczone opieką na poziomie godnym monarchy. Skomplikowany i ciekawy proces detailingu wewnętrznego i zewnętrznego z wykorzystaniem produktów AutoGlym można zobaczyć na własne oczy w naszej stacji detailingowej na pierwszym piętrze Galerii Malta.

Wyrafinowaną flotę Austora uzupełnia Car5 – nowy podmiot zajmujący się sprzedażą samochodów premium oraz daily przy zachowaniu tych samych standardów obsługi. Zajmujemy się całym procesem przyjęcia samochodu do Austor oraz sprzedaży, od detailingu, przeglądu technicznego, przez profesjonalną sesję fotograficzną, na prowadzeniu rozmów handlowych i finalizacji transakcji kończąc. Przekonaj się, że sprzedaż auta z Austor jest prosta!

Co dalej? Austor Team ma ambitne cele, nad których osiągnięciem stale pracuje, rozwijając się każdego dnia! Możecie być pewni, że o tym miejscu będzie jeszcze głośniej, pojawią się jeszcze szybsze auta i spełnimy jeszcze więcej motoryzacyjnych marzeń. Poznajcie nas bliżej! Odwiedźcie salon Austor w Galerii Malta i dajcie się uwieść historycznej motoryzacji!

Partner strategiczny : Polski Holding Inwestycyjny S.A.

Sprawdź nasze Social Media i bądź na bieżąco!

https://www.facebook.com/AustorPL

https://www.instagram.com/austor_pl/

https://www.youtube.com/austor

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA