Hej, Poznań! - nowy poranny program telewizyjny

Autor: A. Karczewska fot. H. Dymalski
REKLAMA

Początek tygodnia, poranna kawa, śniadanie i… interesujące rozmowy z ciekawymi gośćmi. Już od 5 października rozpoczynamy nasz kolejny program telewizyjny. Tym razem, będziemy spotykać się z widzami w poniedziałkowe poranki i jak zwykle przygotowaliśmy szereg nowości i atrakcji dla oglądających. Czego można spodziewać się po Hej Poznań?

Po letnich przygodach na Dziedzińcu Sztuki w ramach programu Studio Browar Wakacje, powracamy w mury naszej redakcji, by rozpocząć nowy cykl programów telewizyjnych.

Hej Poznań to lifestylowy poranny program, który będzie emitowany na żywo. W odświeżonym studio telewizyjnym z umeblowaniem od Śliwocki Home w redakcji portalu Codzienny Poznań, będziemy wraz z widzami rozpoczynać nowy tydzień w każdy poniedziałek już od godziny 8:30.

W rolę prowadzących wcielą się: Anna Drzazga, Agata Reszko, Patrycja Rygusiak i Piotr Szulc. Z kolei w naszej redakcyjnej kuchni królować będzie utytułowany szef kuchni, Filip Cwojdziński, który będzie dzielił się przepisami na pyszne dania i przekąski – nie tylko na śniadanie.

Podczas rozmów z naszymi gośćmi będziemy poruszać tematy związane m.in. z ekologią, urodą, zdrowiem, stylem życia, sportem, biznesem, kulinariami, dziećmi, kulturą, hobby i formach spędzania czasu.  Nie zabraknie czegoś na luzie jak i nieco poważniejszych tematów. Będziemy rozmawiać o trendach i nowinkach, a także o bardziej niszowych i często zapomnianych zajęciach.

Wyjedziemy też na ulice Poznania, by przeprowadzić wywiady „w terenie” i przy okazji sprawdzić, jak wygląda ruch w mieście. Spytamy poznaniaków o bieżące sprawy podczas ulicznych sond i sprawdzimy, czy kawa potrzebna jest do rozpoczęcia dnia z energią. Porozmawiamy o tym, co działo się w minionym tygodniu, a także, co zaplanowano na ten rozpoczynający się.

Wszystko po to, by w dobrym nastroju i z nową energią wejść w nowy tydzień.

Pierwszy odcinek Hej Poznań już w poniedziałek, 5 października. Zapraszamy od godziny 8:30 na codziennypoznan.pl oraz nasz fanpage na Facebooku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA