Własne mieszkanie lub dom w Poznaniu nie musi być jedynie marzeniem!

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Własne mieszkanie lub dom w Poznaniu nie musi być jedynie marzeniem! Poznaj PHI Nieruchomości - firmę deweloperską, która od momentu powstania prężnie działa na wielkopolskim rynku, a w swojej ofercie posiada już bogaty wachlarz gotowych i realizowanych inwestycji w Poznaniu i jego okolicach.

Spotkałam się z koordynatorem ds. sprzedaży nieruchomości własnych, panem Maciejem Szymańskim, aby porozmawiać o zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych oraz wyróżnikach, które sprawiają, że domy i apartamenty oferowane przez PHI Nieruchomości są tak atrakcyjnymi miejscami do zamieszkania.

  1. PHI Nieruchomości - Deweloper Wart Poznania. Hasło Państwa firmy brzmi naprawdę zachęcająco, zwłaszcza, że jest to miasto, które dzięki swojej unikatowej energii i perspektywom rozwoju jest idealnym miejscem do życia. Co mieszkańcy Poznania mogą zyskać dzięki Państwa firmie?

Nasza firma stara się realizować różnorodne inwestycje deweloperskie, aby zaspakajać potrzeby mieszkaniowe ludzi na każdym etapie swojego życia i posiadających różną zasobność portfela. Budujemy zarówno dla ludzi młodych, którzy są na początku swojej kariery zawodowej, przez co zakup mieszkania może być ogromnym wyzwaniem finansowym, a także dla rodzin z dziećmi. Wśród nich dużą popularnością cieszą się znajdujące się w naszej ofercie domy w zabudowie bliźniaczej położone w przepięknej, cichej okolicy. Nasza spółka pomyślała również o klientach, którzy poszukują swojej przestrzeni życiowej na ekskluzywnych osiedlach w podpoznańskich miejscowościach. Obecnie jesteśmy na etapie projektowania bardzo ciekawego architektonicznie osiedla w Szczepankowie.

  1. Dużą grupę odbiorców naszego portalu stanowią ludzie młodzi, dla których podjęcie decyzji o kupnie mieszkania czy domu jest poważnym wyzwaniem. Czym PHI Nieruchomości zachęca właśnie tę grupę ludzi do zakupu własnego M?

Przede wszystkim ceną. Myślę, że stanowi ona jeden z głównych czynników, którym kierują się ludzie młodzi pragnący wyprowadzić się z domu i rozpocząć dorosłe życie. W inwestycji Apartamenty nad Wartą ceny mieszkań rozpoczynają się już od 5400 zł/m2, a obecnie niewiele jest ofert deweloperskich w tak zachęcających cenach. Zadbaliśmy również o atrakcyjną lokalizację - nasza inwestycja położona jest w okolicy ul. Armii Poznań w Luboniu, a więc dojazd do Poznania zajmuje jedyne 10 minut. Myślę, że również to wyróżnia nas na tle innych deweloperów, bo przecież bliskość miasta, możliwość dojechania do pracy czy uczelni jest niezwykle istotna przy wyborze swojego przyszłego miejsca zamieszkania. Nasze apartamenty są położone w bardzo bliskiej odległości do brzegu Warty, a w okolicy są liczne ścieżki rowerowe i tereny spacerowe. W dzisiejszych czasach dbanie o zdrowy styl życia i uprawianie różnego rodzaju sportów są bardzo powszechne, a w okolicy naszej inwestycji będzie to czysta przyjemność!

  1. Wielu czytelnikom z pewnością nasunie się teraz pytanie – jak to jest możliwe, że Państwa inwestycje są położone w atrakcyjnych lokalizacjach, a przy okazji wyróżniają się niezwykle przystępną ceną?

Oprócz działalności deweloperskiej zajmujemy się również zagadnieniami z dziedziny prefabrykacji. Posiadamy własną linię do produkcji prefabrykatów, dzięki czemu czas realizacji inwestycji jest zdecydowanie krótszy. Wpływa to również na obniżenie kosztów budowy, dzięki czemu możemy sprzedawać nasze nieruchomości w cenach lepszych niż u konkurencji.

  1. Cena i lokalizacja jak najbardziej do mnie przemówiły. Czy w Państwa ofercie znajdują się też mniejsze lokale, dopasowane pod względem układu pomieszczeń do oczekiwań młodych ludzi?

W Apartamentach nad Wartą mieszkania zostały zaprojektowane bardzo starannie. Posiadamy w swojej ofercie lokale od 41 do 59 m2, a klienci mogą wybierać wśród ciekawych układów pomieszczeń. W kilku propozycjach lokali posiadamy na przykład oddzielną kuchnię, co może być bardzo dobrym rozwiązaniem m.in. dla osób, które posiadają już dzieci, ale nie stać ich jeszcze na większe mieszkanie.

  1. Inwestycja w Luboniu zapowiada się naprawdę ciekawie! Czy w ofercie PHI Nieruchomości są również propozycje dla osób poszukujących spokoju poza miastem, z dala od codziennego zgiełku?

Tutaj mógłbym zaproponować nasze inwestycje w Chwałkówku. Jest to mała miejscowość w gminie Łubowo przy trasie Poznań – Gniezno. Osiedle zlokalizowane jest wśród lasów, a dojazd do Poznania zajmuje jedynie 25 minut. W ofercie posiadamy 3 domy w zabudowie bliźniaczej w inwestycji Osiedle Chwałkówko, które są już gotowe do odbioru.  Jesteśmy również w trakcie budowy osiedla Osada za Lasem położonego w bliskim sąsiedztwie. Tutaj dla klientów przygotowaliśmy piękne domy parterowe w zabudowie bliźniaczej. Do dyspozycji mieszkańców oprócz dużych ogródków, które mają nawet powyżej 1000 m2, będą również aż trzy tarasy przydomowe. Ceny zaczynają się już od 2800 zł/m2, co również uważam za bardzo atrakcyjną ofertę w stosunku do propozycji konkurencji.

  1. Na początku rozmowy wspomniał pan o wyróżniającej się rozwiązaniami architektonicznymi inwestycji w Szczepankowie. Jest to lokalizacja bardzo pożądana wśród Poznaniaków. Czy mógłby Pan zdradzić nam więcej szczegółów na jej temat?

Jesteśmy już na bardzo zaawansowanym etapie projektowania. Na naszej stronie www.phinieruchomości.pl mogą Państwo znaleźć wstępną wizualizację budynków oraz krótki opis planowanej inwestycji. Domy będą wykonane z wysokiej jakości materiałów i wykończone w nowoczesnym stylu, z elementami z drewna i szkła. Pragniemy również wdrożyć kilka elementów eko, takich jak system rekuperacji, nowoczesne energooszczędne piece kondensacyjne czy panele fotowoltaiczne. Wszystko to, co w ostatnich latach zyskało na uwadze i choć w małym stopniu pomoże naszemu środowisku.

  1. Bardzo się cieszę, że PHI Nieruchomości dba zarówno o potrzeby mieszkaniowe Poznaniaków, jak i o dobro naszej planety! Nie ma żadnych wątpliwości, że Państwa firma to Deweloper wart Poznania 😊 Dziękuję za rozmowę i podzielenie się informacjami na temat nowych inwestycji z naszymi czytelnikami. Życzę wielu udanych projektów i dalszego rozwoju firmy!

Również bardzo dziękuję.

Wszystkich zainteresowanych inwestycjami deweloperskimi firmy PHI Nieruchomości, zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas Targów Domów i Mieszkań na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 26-27 września 2020 roku (numer stoiska C8) oraz strony www.phinieruchomosci.pl.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA