Na spacerze z córką złapała złodzieja. Policjantka z Jeżyc nie zapomniała o służbie nawet na urlopie macierzyńskim

Autor: Codzienny Poznań AK fot. KMP Poznań
REKLAMA

Policjantka jest się zawsze - nawet w czasie wolnym i podczas urlopu macierzyńskiego. Pamiętała o tym jedna z funkcjonariuszek Komisariatu na poznańskich Jeżycach, która podczas spaceru z roczną córką zatrzymała i obezwładniła złodzieja sklepowego.

Do zdarzenia doszło 14 września na ul. Dąbrowskiego w Poznaniu. Policjantka z Komisariatu z poznańskich Jeżyc, st. sierż. Magdalena Szustakowska, przebywająca na urlopie macierzyńskim spacerowała z roczną córką, która siedziała w wózku dziecięcym.

W pewnym momencie kobieta zauważyła biegnącego w jej stronę mężczyznę, którego gonił ochroniarz jednej z pobliskich drogerii. Szybka analiza sytuacji wskazywała na jedno - to prawdopodobny złodziej, który ucieka przed ochroniarzem.

Kobieta odstawiła na bok wózek z córeczką, mając go cały czas na oku, a następnie zatrzymała i obezwładniła uciekającego. Po chwili przekazała go ochroniarzowi i wezwała na miejsce policyjny patrol.

Okazało się, że mężczyzna jest podejrzany o kradzież towarów z jednej z drogerii na Jeżycach. Obecnie trwa postępowanie w tej sprawie.

Poznańska Komenda Policji podkreśla prawidłowe zachowanie swojej funkcjonariuszki, jednocześnie zwracając uwagę na… jej córeczkę, która mogła zobaczyć mamę-superbohaterkę w akcji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA