Wjechali autem do poznańskiego zoo i urządzili sobie "rajd". Staranowali meleksa

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
REKLAMA

Poznańska policja zatrzymała dwóch 19-latków, którzy urządzili sobie "rajd" samochodem po zoo w Poznaniu. "Panowie staranowali nam meleksa i oświadczyli, że konkurencja nas zniszczy" - informuje poznański ogród zoologiczny.

O surowe ukaranie nastolatków apeluje dyrektor poznańskiego zoo. - Na szczęście ten rajd nie zakończył się dramatycznie dla kogokolwiek z pracowników czy ze zwierząt, ale stanowił bardzo poważne niebezpieczeństwo, tym bardziej, że panowie jeździli niedostępnymi ścieżkami w miejscu, gdzie zwierzęta przebywają na rehabilitacji - podkreśla Ewa Zgrabczyńska.

Do zdarzenia doszło w piątek (18.09) rano, jeszcze przed otwarciem Nowego Zoo. Mężczyźni podstępem dostali się na teren zoo - przy bramie powiedzieli, że są robotnikami budowlanymi i jadą do pracy przy budowie. Zamiast jednak zaparkować i iść do pracy, zaczęli jeździć po alejkach.

"Rajdowców" zatrzymała policja. Po zatrzymaniu okazało się, że to dwóch 19-latków z Pobiedzisk. Kierowca nie miał uprawnień do prowadzenia auta. Sprawa trafi do sądu. Niezależnie policja wyjaśni sprawę pogróżek, które ci mężczyźni mieli kierować do pracowników ogrodu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA