Rusza Spring Break 2020 - w tym roku w wyjątkowej formule

Autor: A. Karczewska fot. pixabay/poglądowa
REKLAMA

W sobotę rozpocznie się tegoroczna edycja festiwalu Spring Break. Z uwagi na pandemię koronawirusa, nie tylko termin organizacji wydarzenia uległ zmianie. Całość odbędzie się w zupełnie nowej formule i przy zachowaniu dodatkowych środków ostrożności.

Zwykle festiwal odbywał się wiosną, trwając 3 dni i oznaczał możliwość zaprezentowania się przed publiką zarówno gwiazdom polskiej sceny muzycznej jak i debiutantom i muzykom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w show-biznesie. W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie konieczne było zrezygnowanie z dotychczasowej formuły wydarzenia. By jednak nie rezygnować całkowicie z tegorocznej edycji, organizatorzy przygotowali specjalny program.

Festiwal odbędzie się w formule hybrydowej. Koncerty będą odbywać się dwa lub trzy razy w tygodniu niemal do końca października. Będzie można je oglądać zarówno na żywo - ale przy ograniczonej liczbie widzów - jak i online.

Wszystkie koncerty będą odbywać się w Poznaniu - głównie w centrum miasta, w salach i klubach. Wśród lokalizacji znalazły się m.in. Tama, Dragon, KontenerART, Scena na Piętrze czy Blue Note.

Nie jest to jedyny związek ze stolicą Wielkopolski. Na scenie będą się prezentować przede wszystkim artyści związani z Poznaniem. Dla widzów zagrają m.in. Wczasy , Rosalie., Swiernalis, Izzy and The Black Trees, czy Michał Kowalonek.

Zarówno organizatorzy, jak i Miasto Poznań, które przekazuje najwyższą dotację na wsparcie festiwalu, mają wspólny cel: pomoc dla poznańskich artystów i animatorów sceny muzycznej, w tym klubów muzycznych
Jędrzej Solarski, Zastępca Prezydenta Miasta PoznaniaWydarzenie rozpocznie się w sobotę, 19 września i potrwa do 24 października.

Na każde wydarzenie będą obowiązywać osobne bilety wstępu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA