"Przytul Jeżyka w urodziny Jeżyc" - młodzież z Jeżyc zaprasza na festyn

Autor: A. Karczewska fot. poglądowa/pixabay
REKLAMA

Rada Młodzieżowych Jeżyków zaprasza mieszkańców Jeżyc na wyjątkowy Festyn z okazji rocznicy przyłączenia tej dzielnicy do Poznania. Choć organizatorzy są wyjątkowo młodzi, to przygotowali szereg atrakcji dla lokalnej społeczności.

Początkowo festyn miał się odbyć w maju, jako zwieńczenie imprez związanych z rocznicą przyłączenia Jeżyc do Poznania. Z uwagi na pandemię koronawirusa wydarzenie zostało przeniesione na wrzesień.

W sobotę, 19 września, na placu Asnyka odbędzie się festyn dla mieszkańców przygotowany przez młodzież z Rady Młodzieżowych Jeżyków. Warto podkreślić, że młodzi poznaniacy sami wymyślili projekt wydarzenia, napisała odpowiednie wnioski o dofinansowanie i - z pomocą dorosłych - organizuje wydarzenie.

Hasłem festynu będzie "Przytul Jeżyka w urodziny Jeżyc".

W programie znalazły się m.in. quiz wiedzy o Jeżycach, malowanie twarzy oraz zabawy z muzyką i tańcem. Będzie można sobie także zrobić zdjęcie z Jeżem w FotoJeżoBudce, a w strefie ArcyJeże będzie można sprawdzić swoje zdolności artystyczne. Do dyspozycji uczestników będą sztalugi, farby, pędzle i balony, na których będą rysowane jeże.

Nie zabraknie drobnych upominków i nagród. Każdy chętny otrzyma JeżoKartę, którą będzie można uzupełniać na poszczególnych stoiskach. Po odwiedzeniu wszystkich, będzie można zdobyć Nagrodę Główną Urodzinowego Jeża, czyli statuetkę i pakiet upominkowy.

Wydarzenie będzie się odbywać w godzinach 12:00-16:00. Wstęp wolny. Festyn organizowany jest przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA