Poznań gospodarzem 97. PZLA Mistrzostw Polski

Autor: A. Karczewska fot. UMP
REKLAMA

Jeszcze nie opadły emocje po wczorajszym Poznań Athletic Grand Prix 2020 na poznańskim Golęcinie, a już można odliczać dni do kolejnej dużej imprezy lekkoatletycznej. W czerwcu 2021 roku Poznań będzie gosporadzem 97. PZLA Mistrzostw Polski.

Ostatni raz Poznań był gospodarzem lekkoatletycznych Mistrzostw Polski 13 lat temu. Imprezy lekkoatletyczne na wysokim poziomie i z gwiazdami sportu powróciły do stolicy Wielkopolski w ubiegłym roku, kiedy to Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zorganizowały pierwszą edycję Poznań Athletics Grand Prix.

Jednocześnie, szczególnie w ostatnich latach, inwestowano w infrastrukturę obiektów na Golęcinie, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo zawodnikom i trenującym, a przede wszystkim, by spełnić wymagania stawiane organizatorom międzynarodowych i narodowych imprez lekkoatletycznych.

Podczas wczorajszego wydarzenia wręczono oficjalną decyzję PZLA o przyznaniu Poznaniowi miana gospodarza przyszłorocznych 97. PZLA Mistrzostw Polski.

To dobra wiadomość nie tylko dla kibiców, ale także pozostałych mieszkańców. Tego typu wydarzenia są dobrą promocją miasta i przynoszą korzyści dla lokalnej gospodarki.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA