Zwierzęta z całego świata opanują MTP. Pojawią się nawet... dinozaury!

Autor: A. Karczewska fot. MTP
REKLAMA

W weekend teren Międzynarodowych Targów Poznańskich opanują zwierzęta. W ramach Targów Animal Fest będzie można nie tylko zobaczyć najróżniejsze zwierzaki z całego świata, ale także wymienić się doświadczeniami z hodowcami, dowiedzieć się jak opiekować się swoim pupilem i kupić specjalne produkty dla futrzastych, skrzydlatych i pływających domowników. Będzie można także zobaczyć wyjątkową wystawę Dinozaury w trójwymiarze.

Targi Animal Fest, które będą się odbywać w weekend to z jednej strony nowe wydarzenie, a z drugiej kontynuacja targów Aqua&Zoo w poszerzonej o nowe atrakcje wersji. Pasjonaci i miłośnicy zwierząt będą mogli wymienić się doświadczeniami. To wydarzenie skierowane zarówno dla doświadczonych hodowców i profesjonalistów jak i początkujących pasjonatów i właścicieli pupili.

W sobotę i niedzielę, czyli 5 i 6 września, w pawilonie 3A na terenie MTP zostanie zaprezentowanych ponad 60 gatunków zwierząt z całego świata. Choć wydarzenie będzie zdominowane przez psy, to nie zabraknie również m.in. kotów, węży, surykatek, kucyków, skunksów, ptaków drapieżnych, papug czy jaszczurek. Pojawi się też m.in. wielbłąd i lamy.

W specjalnej strefie edukacyjnej będą organizowane wykłady i prelekcje m.in. na temat pielęgnacji zwierząt, przygotowania psów do wystawy, adopcji psów i kotów czy szkoleń dla pupili. Przy stanowisku Schroniska dla zwierząt w Poznaniu i Miasta Poznań będzie można także otrzymać bezpłatne woreczki na psie nieczystości, poradniki i gadżety w ramach miejskiego programu "Kejter też poznaniak".

Nie zabraknie również okazji do zakupów czegoś dla swoich pupili. Sklepy zoologiczne, producenci akcesoriów i produktów odżywczych zaprezentują swoje oferty.

Przygotowano również wyjątkową atrakcję. Na terenie MTP będzie można przenieść się w czasie i zobaczyć... dinozaury! Specjalna wystawa Dinozaurów w 3D sprawi, że zarówno najmłodsi jak i dorośli będą mogli poczuć się jak w filmie.

W czasie imprezy będą obowiązywać zasady reżimu sanitarnego wynikające z sytuacji epidemiologicznej w kraju. Bilety oraz karty parkingowe dostępne są online – bilet trzeba pobrać również dla dzieci, ponieważ każdy uczestnik wydarzenia musi wypełnić ankietę epidemiologiczną. 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA