List gończy za sprawcą śmiertelnego wypadku

Autor: Codzienny Poznań AK fot. Policja w Złotowie
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Złotowie, poszukująmężczyzny podejrzanego o doprowadzenie do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Poszukiwany Rafał Hejser miał uciec z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło 28 sierpnia 2020 roku. Jak wynika z ustaleń policji, 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo, Rafał Hejser. doprowadził do wypadku drogowego, w wyniku którego zginęła 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

Sąd Rejonowy w Złotowie wydał za nim list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Złotowie pod numerem 47 77 43 200 lub policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie pod numerem 47 77 43 270 w godz. 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku.

Jednocześnie, policja przypomina, że zgodnie z art. 239 Kodeksu Karnego za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość osobom, które przekażą informacje na temat poszukiwanego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA