Wielka Szama na Stadionie, czyli największy zlot foodtruckowy w Wielkopolsce!

Autor: Redakcja serwisu www.codziennypoznan.pl foto. archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Po wyjątkowo długim oczekiwaniu w domu, chce się wyjść na świeże powietrze, pobawić i zjeść coś dobrego pod chmurką. Idealna okazja do zrealizowania wszystkich tych pragnień nadejdzie już 12 i 13 września: to czas Wielkiej Szamy!

Wielka Szama to największy zlot foodtruckowy w Wielkopolsce! Wydarzenie co roku gromadzi najlepsze mobilne restauracje z całej Polski i nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji. Na terenie przy Stadionie Poznań przez cały weekend urzędować będzie ponad 30 food trucków serwujących swoje popisowe dania. 

W jednym miejscu i jednym czasie będzie można posmakować najbardziej egzotycznych kuchni z najodleglejszych zakątków świata: Dalekiego Wschodu, Indii czy Meksyku, a także równie kuszących kąsków kuchni europejskiej. Wielbiciele streetfoodowej klasyki także znajdą to, co lubią najbardziej: solidnego burgera, grubo krojone frytki i inne sprawdzone dania.

Wielka Szama to z każdą nową edycją coraz więcej imprez towarzyszących samemu „szamaniu". W tym roku dużo zabawy szykuje się zarówno dla młodszych, jak i starszych. Dzieciaki będą mogły wyszaleć się na bajkowych dmuchańcach i nauczyć się puszczać wielkie bańki mydlane. Zapowiada się przednia zabawa!

Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w biciu rekordu w jedzeniu burgera na czas. 

Podczas Wielkiej Szamy wielką uwagę przywiązujemy do ekologii. Nie zdziwcie się, gdy niektóre food trucki obecne na zlocie nie zaserwują Wam jedzenia w plastiku, tylko w ekologicznych opakowaniach. 

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na fanpage’u wydarzenia. 

Jak widać podczas tegorocznej Wielkiej Szamy będzie się działo i to sporo! Zapraszamy 12 i 13 września na teren przy Stadionie Poznań. Widzimy się w sobotę od godziny 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji i konkursy znajdziecie na stronie wydarzenia: 

facebook.com/events/609181089628182.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA