Darmowy trening siłowy pod okiem profesjonalistów już dziś

Autor: A. Karczewska fot. Stary Browar
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Już dziś ostatnia okazja do udziału w bezpłatnym treningu siłowym pod okiem trenerów w ramach cyklu Lato w Parku Starego Browaru. Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe, tym razem zajęcia odbędą się jednak w siłowni.

Cykl bezpłatnych treningów, które odbywają się przez całe wakacje już po raz kolejny odbywa się w ramach letniego programu atrakcji Starego Browaru. Pod okiem profesjonalistów można wziąć udział w zajęciach, które pozytywnie wpływają na kondycję i ciało.

Treningi są skierowane zarówno do osób, które niejednokrotnie gościły w siłowni, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tą formą aktywności fizycznej.

Treningi zwykle odbywają się w Parku Starego Browaru, gdzie na świeżym powietrzu i wśród natury, można… się zmęczyć.

Dzisiaj odbędą się ostatnie z tegorocznych ćwiczenia, jednak z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe, zostaną przeniesione z parku do Klubu Fitness Harder w Starym Browarze, który mieści się w Pasażu na drugim piętrze.

Z uwagi na zmianę lokalizacji, liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy pod numerem telefonu 797798089.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA