Anastazja Szoszyna pokonała Weronikę Falkowską w finale turnieju LOTOS PZT Polish Tour w Poznaniu. Obie tenisistki triumfowały również w grze podwójnej

Autor: Codzienny Poznań x-news
REKLAMA

We wtorek (25.08) na kortach Parku Tenisowego Olimpia w Poznaniu, zakończył się przedostatni turniej cyklu LOTOS PZT Polish Tour. Anastazja Szoszyna pokonała dobrze dysponowaną Weronikę Falkowską 6:3, 6:4 i zgarnęła czwarty singlowy tytuł. Spotkanie było widowiskowe, pełne długich wymian i mocnej gry. Falkowska we wczesnych fazach obu setów obejmowała prowadzenie, ale Szoszyna szybko odrabiała straty.

Weronika prowadziła już nawet 4:1 w drugim secie, kiedy to mocno grała z wiatrem, ale wiedziałam, że grając konsekwentnie uda mi się wygrać
Anastazja Szoszyna

Dla 22-latki był to już piąty singlowy finał w tegorocznym cyklu LOTOS PZT Polish Tour. Urodzona na Ukrainie tenisistka kończy cykl z efektownym bilansem 26 zwycięstw i tylko dwóch porażek.

Cieszę się bardzo z tego bilansu. Będę dążyć do takiego poziomu również w turniejach międzynarodowych
Anastazja Szoszyna

Finalistki turnieju singlowego grały razem w grze podwójnej. W finale debla pokonały Katarzynę Piter i Paulę Kanię-Choduń 6:4, 4:6, 11-9.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA